Кобальт сернокислый чистый

Есть в наличии

Кобальт сернокислый чистый

Есть в наличии
Модель:
М0097834
0 отзывов | Написать отзыв
86.40 грн

 Купить
  • Описание
  • Характеристики
  • Отзывов (0)
Кобальт сірчанокислий зустрічається у вигляді червоної кристалічної речовина з різними гідратованими формами, зокрема стабільним гептагідратом кобальт(ІІ) сульфату (CoSO4·7H2O). Ця сполука розчинна у воді, що забезпечує гнучкість у її застосуванні.

Каталітичні властивості: відомий своїми каталітичними властивостями, кобальт сірчанокислий є каталізатором багатьох хімічних реакцій. Його участь у процесах окислення та гідрування робить його цінним компонентом каталізу.

Промислове застосування:
- у скляній та керамічній промисловостях виконує функцію барвнику, надаючи яскравий синій відтінок кінцевій продукції;
- у гальваніці використовується як джерело іонів кобальту в розчині електроліту. Гальванічні кобальтові покриття мають такі корисні характеристики, як корозійна стійкість, твердість і зносостійкість;
- кобальт сірчанокислий застосовується у сільському господарстві як джерело іонів кобальту, необхідних мікроелементів для росту, розвитку рослин і тварин. Кобальт входить до складу вітаміну В12, який необхідний для різних біохімічних процесів у рослинах, включаючи процес накопичення азоту та синтез певних ферментів;
- слугує каталізатором у таких реакціях окислення спиртів до альдегідів або кетонів. Він може каталізувати відновлення певних функціональних груп, наприклад, нітрогруп до амінів.

Замовити кобальт сірчанокислий чистий можна через Кошик покупця або зв’язавшись з менеджером ТОВ «ЛОГІКЛАБГРУПА» за телефоном (044) 363-17-74, 067 011-17-74.

Свойства
Единица кг

Написать отзыв